Değerli Müşterilerimiz;

 Hobigurumi markası, Instagram üzerinde başlayan bir maceranın zaman içerisinde sizlerin desteği ile büyümüş ve kurumsallaşmış hali olarak ortaya çıkmaktadır.

@senaozkoseshop üzerinde başlamış olduğumuz amigurumi ve hobi malzemeleri satış maceramız, sizler tarafından çok büyük ilgi gördü ve zaman içerisinde hizmetimizi geliştirme yoluna gitme kararı aldık. 2017 yılından bu yana devam ettiğimiz sektörümüz içerisinde artık HOBİGURUMİ markamız ile sizlere hizmet sunabilmek adına kolları sıvadık.

Hobigurumi, sizlere her türlü hobi ve amigurumi malzemeleri satışı konusunda en uygun fiyatları sunmayı amaç edinmiştir. Kurucumuz SENA ÖZKÖSE ve ekibi, her gün sizlerin siparişleri için can ve başla çalışmakta, aynı zamanda UYGUN FİYAT POLİTİKASI konusunda da vizyonel hareket tarzını daha da ileriye taşımaktadır.

ŞEFFAF MÜŞTERİ POLİTİKASI

Amacımız, tüm müşterilerimize araştırma ve satın alım sürecinin tamamında en iyi desteği sunabilmek. Bu süreç içerisinde de HOBİGURUMİ markasının müşteri için her anlamda ulaşılabilir olmasını sağlamak.

Gerek Instagram, gerek hobigurumi.com üzerinden müşterilerimiz bizlere gerek CANLI DESTEK sistemi üzerinden, gerek DESTEK TALEBİ alanımızdan ve gerekse Instagram DM üzerinden daima ulaşabilsinler, güvenilir alışverişin tadına sonuna kadar varabilsinler.

KURUCUMUZ SENA ÖZKÖSE'NİN MESAJI

Değerli Bayanlar;

Kadın girişimciliğinin çok büyük önem arz ettiği günümüzde HOBİGURUMİ markasının bizler için ne denli büyük bir gurur kaynağı olduğunu anlatmamız gerekiyor.

El işi, amigurumi ya da diğer tüm hobi türlerine gönül vermiş siz değerli bayanlar için çok küçük satışlar ile başlamış olan maceramda artık yepyeni bir sayfa açmış bulunuyorum. Kurumsallıktan ödün vermeden ancak SAMİMİYETİMİZİ DE YİTİRMEDEN sizlere daima en uygun fiyatlı ve en hızlı hizmeti sunmak önceliğimiz.

Ben ve ekibim, sizler için daima ulaşılabilir olmak ile birlikte her anlamda şeffaf politikamız ile sizlerin zaman içerisinde oluşabilecek beklentilerine dahi yanıt verebilmeyi hedefliyoruz.

HOBİGURUMİ AİLESİNE HOŞGELDİNİZ...

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı